facebook
PL EN DE

Restauracja

RESTAURACJA

mieści się w Hoteliku Zełwągi, przy trasie Mikołajki – Mrągowo, 5 km do centrum Mikołajek. Sala jest klimatyzowana,       w środku 60 miejsc siedzących, z restauracji prowadzą bezpośrednie dwa wyjścia do ogródka, na którym latem rozstawione są stoliki, krzesła i ławy dla 100 osób z widokiem na jezioro.

Przy restauracji duży parking dla pojazdów osobowych i ciężarowych.

NASZE SPECJALOŚĆI 

Jesteśmy na Mazurach - krainy z ryb słynącej. Serwujemy: ryby, placki ziemniaczane, pierogi. Amatorzy mięsa również znajdą coś dla siebie.

 

CZAS OCZEKIWANIA

Chcemy abyś wiedział, że to, co Ci serwujemy to wyłącznie świeże produkty. Czas oczekiwania może się przedłużyć w zależności od zamówionego dania oraz kolejności zamówienia.

 

TANIO

Wiemy, ze każda złotówka się liczy, a jedzenie nie musi być drogie - musi być smaczne. U nas najesz się do syta w przyzwoitej cenie!

 

ŚWIEŻO

Do naszej restauracji dostarczane są produkty tylko naturalne. Wszystkie posiłki przygotowujemy ze świeżych składników.

 

DLA CIEBIE

Jesteśmy tu dla Ciebie! Nasz kuchnia liczy 18 lat doświadczeń - chcemy żebyś wiedział, że naszą specjalnością są dania kuchni Polskiej i Mazurskiej. Wszystkie potrawy są świeże. Analizujemy i zmieniamy się - zawsze na lepsze, po to, żebyś jadł u nas jak najczęściej i z chęcią do nas wracał. Chcemy wiedzieć, czy Ci smakowało – wyraź swoją opinię naszej obsłudze.

 

 

RESTAURACJA CZYNNA CAŁY ROK! ZAPRASZAMY!

**Hotelik Zełwągi**
Zełwągi 6, 11-730 Mikołajki
Tel.: + 48 87 421 68 23
Email: recepcja@hotelik-zelwagi.pl
www.hotelik-zelwagi.pl © 2009 - 2017 Realizacja : tworzenie stron www